Lamacentrum Hády

Kudy na Lamavíkendy?

 

Tato stránka se upravuje. Přejděte prosím SEM.

 

Přístup k nám je možný brankou při cestě z etážového lomu či ze silničky pod lomem. POZOR! Přístupové cesty jsou prašné, ve sklonitém terénu. Přístup s kočárkem je možný pro silné jedince zvyklé na cesty mimo asfaltový povrch. Pro příjezd autem je možné využít ze směru od Líšně parkoviště na Velké Klajdovce (800 m) - dále pokračujte trasou 2Z parkoviště u Růženina lomu (500 m) pokračujte trasou 3, a ze směru od Maloměřic parkoviště u konečné autobusu  č. 64 Červený písek (500 m) pokračujte trasou 1 (viz mapka). Cestu vám názorně ukážou tato videa trasy 1 a trasy 2:

Pokud se Vám video po kliknutí nerozběhne, přejděte SEM.

Pokud se Vám video po kliknutí nerozběhne, přejděte SEM.

 

Pohyb v terénu vám usnadní šipky (pokud je zrovna někdo nezničil) a přiložená mapka. Cesta z Klajdovky přes lom je vyhlídková s nádhernými výhledy na Brno (Pozor! procházíte bývalým lomem - dbejte na bezpečí své i svých dětí), cesta spodem od Růženina lomu vede stinnými místy, ale je nejdelší. Cesta z Maloměřic je naopak nejkratší.

Pro milovníky geocashingu tu navíc máme souřadnice vstupní branky Lamacentra:

N 49°13'09.64''   E 16°39'57.3''

 

Prosíme, nesnažte se k nám dostat jinudy! Zbytečně byste si kazili nedělní odpoledne diskusemi s ostrahou areálu nebo pádem do prohlubně (trvá necelé 3 sekundy, často nekončí smrtí a docela hodně a dlouho bolí).

 

 

Tyto webové stránky jsou sponzorovány serverem WebSnadno.cz.

TOPlist